Agility ZKO Kutná Hora

Závody

Závody - Opatovice nad Labem 10.5.2009

10.5.2009 jsme se zúčastnily neoficiálních závodů v Opatovicích nad Labem ve složení:

Anička Vomočilová a Tim

Eliška Vomočilová a Sam

Míša Hobzová a Daffy

Vzhledem k probíhající rekonstrukci cvičáku Agility Sírius probíhaly celé závody v poměrně stísněných podmínkách, avšak za krásného slunečného počasí (toho sluníčka bylo až moc). Dopoledne se běžely jumpingy, kde zazářila Anička a s Timem obsadila druhé místo. Eliška se Samem běžela také moc hezky a skončila ve své kategorii desátá. Míša se s Daffym diskla (za vše může panička, chtěla být rychlá a takhle to dopadlo). V odpoledních agility závodech byl slalom, což byl kámen urazu pro Elišku, která se diskla poté, co při obětavé pomoci Samíkovi absolvovat tuto překážku nechtíc proběhla slalomem. jinak by to byl moc pěkný běh. Začátečníci large startovali jako úplně poslední, a tato disciplína se povedla jak Aničce s Timem - byli třetí, tak Míše s Daffym - byli první.

Tak si myslím, že měla ZKO Kutná Hora docela úspěch - tři závodnice a tři umístění. Neusnem na vavřínech a budem pilně trénovat dál...........